Dlaczego warto pojechać na październikowy Camp? - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Dlaczego warto pojechać na październikowy Camp?

wróć na stronę główną

Do Ferii jeszcze daleko, a wakacje już za Nami?

Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę. Już od 22 do 24 pażdziernika w Folwarku Matecznik w Sędzinku odbędzie się Camp rozwijający umiejętności indywidualne. Połączenie profesjonalnych treningów, doskonalenia indywidualnych umiejętności oraz świetnej zabawy to idealny sposób na spędzenie weekendu.

        

Dlaczego warto pojechać na Camp? 

1. Szybszy rozwój umiejętności piłkarskich, specjalistyczny sprzęt treningowy oraz wykwalifikowana kadra to podstawa Campu

Pod okiem wykwalifikowanych trenerów profesjonalnie dobrany program treningowy realizowany podczas trwania Campu pozwoli na indywidualny rozwój zawodnika, a użycie specjalistycznego sprzętu przyspieszy ten proces. Mowa tu o fotokomórkach, taśmach elastycznych, piłkach do fitnessu, tyczkach oraz wielu innych. Całość stanowi świetne uzupełnienie grupowych treningów. 

2. Oderwanie od szkolnych obowiązków i złapanie ostatnich promieni jesiennego słońca

Pierwszy dzwonek i powrót do szkolnej ławki to dla wielu nie tylko nowe wyzwania, ale również tęsknota za letnimi wyjazdami. Camp rozwijający umiejętności indywidualne organizowany przez Nas właśnie w październiku pozwoli oderwać się od szkolnej rutyny!

3. Integracja z kolegami i koleżankami

Boisko, wspólne śniadanie i trening oraz świetna zabawa to idealna okazja do poznawania nowych przyjaciół lub spędzania czasu, z tymi, których już dobrze znamy. Camp dostarczy niezapomnianych emocji i naładuje uczestników pozytywną energią.

Oferta programowa dla najmłodszych adaptów piłki nożnej dostępna jest tutaj, natomiast wszelkie szczegóły dotyczące programu dla dzieci w wieku 7 - 15 lat znajdziesz pod tym linkiem. 


 
U Nas zrealizujesz Bon Turystyczny!
Więcej informacji pod numerem 519 400 071

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA