Kadra - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Kadra

Zapisy

Kadra Trenerska

Kadra Akademii Piłkarskiej Falubaz składa się z wykfalifikowanych wychowawców oraz trenerów, posiadających kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Posiadaną wiedzę oraz umiejętności przekazują wychowankom w przyjaznej atmosferze wspomagającej rozwój. Na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo i dobrą zabawę, starają się pobudzić zamiłowanie do aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia i ciekawości świata. Każdy trener jadący na obóz posiada odpowiednie uprawnienia aby opiekować się grupą. Są to m.in. kwalifikacje wychowawcy kolonijnego/kierownika wypoczynku, zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego dotyczące braku prawomocnych wyroków sądowych oraz aktualne badania lekarza medycyny pracy uprawniające do wykonywania pracy wychowawcy lub kierownika.

 

 

 

 

 

Amadeusz Andruszewski 

Przygodę z Akademią Piłkarską Falubaz zaczął rok temu jako asystent trenera, w drużynie Reprezentacji rocznika 2010/11. Aktualnie Amadeusz jest pierwszym trenerem na lokalizacji i jednym z trenerów przy Reprezentacji rocznika 2015. Jest również w trakcie realizacji kursu UEFA C, poza tym ukończył kurs wychowawcy i pierwszej pomocy. Na co dzień studiuje psychologię, która pomaga mu w pracy z dziećmi wymagającymi specjalnego podejścia. ,,Staram się nauczyć ich jak najwięcej, nie samej piłki nożnej, ale również tego jak się zachowywać, oraz wartości wkładanej w ciężką pracę i zaangażowanie. Mecze i wyjazdy dostarczają mi bardzo dużo emocji oraz adrenaliny. Nie wyobrażam sobie przyszłości w innym miejscu''.

 

 

 

 

 

 

Krzysztof Brzeskot

Krzysztof jest trenerem Akademi Piłkarskiej Falubaz od ponad 8 lat, prowadzi lokalizację Zielona Góra Zachód - grupy A, C i D. Posiada licencję UEFA C oraz jest sędzią piłkarskim z 18 letnim stażem. Prywatnie mąż i ojciec dwójki pociech. Interesuje się sportem, muzyką oraz grami komputerowymi. W swojej pracy najbardziej cieszy go uśmiech dzieci, oraz osiągane przez nich sukcesy. Każdy postęp podopiecznych jest dla niego ogromna motywacją do dalszego działania. ,,Praca z dziećmi wymaga mnóstwo cierpliwości i odpowiedniego podejścia, jednak każdy ich najmniejszy progres jest tego warty’’.

 

 

 

 

 

 

 

Aleksandra Kaszubowska

Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się ponad 6 lat temu i trwa do dziś. Zaczęło się od stylu hip hop, co nauczyło Aleksandrę podstaw tańca i rytmu. Następnie pojawił się waacking (styl tańczony głównie do muzyki disco, skupiający się na interpretowaniu dźwięków poprzez ruch). Co daje jej taniec?  Pozwala czerpać nowe inspiracje i wszechstronnie rozwijać. Obecnie jest członkiem formacji tanecznej Waack On Point oraz projektu high heels w Point Dance Studio. Na co dzień oprócz tańca studiuje na Politechnice Poznańskiej na kierunku Inżynieria Środowiska. W wolnych chwilach uwielbia czytać książki - głównie literaturę piękną i fantastykę. Jest bardzo pozytywną osobą, która zaraża tą energią wszystkich wokół niej. Co trenerka Ola lubi najbardziej w swojej pracy? „ Cieszę się, że mogę prowadzić zajęcia dla dzieci - lubię uśmiechy i zaskoczenia, gdy nauczą się czegoś nowego i stopniowo się rozwijają. Na zajęciach chciałabym się przede wszystkim skupić na poznawaniu tańca, jego podstaw, poczucia rytmu i odnajdywaniu w tym wszystkim siebie - aby dzieci mogły z tego korzystać w przyszłości”.

 

 

 

 

 

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA