Kadra - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071
obozy@akademiafalubaz.pl

Kadra

Zapisy

Kadra Trenerska

Wychowawcy i trenerzy pracujący w projekcie Akademii Piłkarskeij Falubaz tworzą profesjonalną kadrę, posiadają kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Posiadane kwalifikacje i doświadczenie sprawiają, iż nie straszne są dla nich żadne wyzwania. Pasja jaką wkładają w pracę przekłada się na bezpieczeństwo i dobrą zabawę uczestników. Nasi pracownicy chcą pobudzić u dzieci zamiłowanie do aktywności sportowych, zdrowego trybu życia oraz ciekawość do świata.

Każdy trener jadący na obóz posiada wszystkie uprawnienia do tego, aby opiekować się grupą. Są to m. in. kwalifikacje wychowawcy kolonijnego/kierownika wypoczynku, zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego dotyczące braku prawomocnych wyroków sądowych oraz aktualne badania lekarza medycyny pracy uprawniające do wykonywania pracy wychowawcy lub kierownika.

 

 

 

 

 

Marek Pawłowski

dyrektor ds. Sportu w Akademii Piłkarskiej Reissa, kiedyś trener m.in. 3-ligowego GKSu Dopiewo, czy Kotwicy Kórnik oraz asystent Piotra Reissa w Tarnovii Tarnowo Podgórne. Od 10 lat jest kierownikiem obozów organizowanych przez Akademię Piłkarską Reissa. Ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie jest autorytetem zarówno dla innych trenerów, jak i dla zawodników. W swojej pracy kieruje się zasadą indywidualizacji w podejściu do zawodnika, dba o jego sportowy rozwój.  

 

 

 

 

 

 

Adrian Reiss

trener w lokalizacji Baranowo. Jeden z młodszych trenerów w szeregach Akademii Piłkarskiej Reissa, jednak już teraz posiada ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi. Dorastał w piłkarskiej rodzinie, dlatego futbol to jego największa pasja. Jego hobby to podróże, zwłaszcza zwiedzanie miejsc najbardziej kojarzących się właśnie z piłką nożną. Sportowy fanatyk, niemal non-stop śledzi rozgrywki piłkarskie w Polsce i na świecie. Trener Adrian to młody i zdolny trener, który charakteryzuje sie bardzo dużym optymizmem i pozytywnym podejściem do życia, co przekłada się na bardzo dobrą atmosferę w jego drużynie. 

 

 

 

 

 

Maciej Mikulewicz

trener Akademii Piłkarskiej Falubaz od lipca 2016 roku. Przygodę z piłką zaczynał jako asystent na lokalizacji Zielona Góra Huba. Po roku pracy został pierwszym trenerem na lokalizacji Zielona Góra Botaniczna. Aktualnie trener Reprezentacji AP Falubaz roczników 2013 i 2014 oraz lokalizacji B2 Centrum Zielona Góra. Od niedawna pełni również funkcję koordynatora Lubuskiej Akademii Bramkarskiej. Posiadane kwalifikacje - UEFA Grassroots C. W wolnej chwili uwielbia podróżować, oglądać filmy i grać w koszykówkę.

 

 

Angelika Horowska

trenerka w Akademii Falubaz od 4 lat. Absolwentka Wychowania Fizycznego oraz pedagogicznych studiów podyplomowych. Posiada certyfikat UEFA. Prowadzi poczatkujące drużyny Ladies A. Podczas treningów stawia na wypracowanie współpracy między piłkarkami oraz wpojenie zasad współdziałania i strategii gry. "Piłka nożna, męska, czy damska często zapomina o tym, że gramy razem, mamy jeden cel... Zbyt często skupiamy się na wypromowaniu jednego zawodnika. Na późniejszym etapie rozwoju to również bardzo ważne, jednak dla grup A znacznie ważniejsze jest wypracowanie współdziałania i na tym się skupiamy w mojej drużynie" Prywatnie szczęsliwa mama. W czasie wolnym chętnie sięga po dobra książkę, film lub biega. 

 

 

 

 

 

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA