Dlaczego warto wyjechać na Obóz? Zaplanuj ferie już dziś! - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Dlaczego warto wyjechać na Obóz? Zaplanuj ferie już dziś!

wróć na stronę główną

Dlaczego warto wyjechać na zimowy Obóz?

Każdy Obóz, a zwłaszcza ten sportowy, to czas pełen wrażeń. Poniżej przedstawiamy Ci najważniejsze korzyści płynące z zapewnienia swojemu dziecku miejsca na jednym z Naszych wyjazdów:

    ​

Po pierwsze RUCH, bo SPORT TO ZDROWIE

W ramach organizacji obozów, również tych zimowych, jednym z Naszych priorytetów był, jest i będzie sport, a zwłaszcza piłka nożna. To ona pozostaje w Naszych sercach przez cały rok! Profesjonalnie dobrana kadra trenerska gwarantuje rozwój i bezpieczeństwo podczas treningów. W zależności od oferty w programie znajdują się również inne aktywności, takie jak nauka tańca (w Obozie Tanecznym), czy nauka jazdy na nartach lub zajęcia pływackie. Wyjazd z Nami zahartuje nie tylko ducha, ale również porządnie dotleni niejeden umysł i wzmocni odporność. Z Nami nuda nie ma szans!

Po drugie INTEGRACJA

Czy to rywal z przeciwnej drużyny, czy współzawodnik podczas meczu.. Integracja, uśmiech i atmosfera zgodna z zasadą FAIR PLAY sprzyja nowym znajomościom i zacieśnianiu już istniejących przyjaźni. Pamiętaj, że Twoje dziecko może wybrać się na obóz wraz ze swoim najlepszym przyjacielem! My umieścimy ich wtedy w jednym pokoju! 

Po trzecie ZABAWA

Poza treningami wpisanymi w program Obozów Nasze wyjazdy to przede wszystkim dobra zabawa! Czy to planszówka, karty, Play Station czy wieczorne opowieści… każdy wieczór to szansa na poznanie czegoś nowego!

Czekamy na Was!

Więcej na temat wybranego Obozu przeczytasz tutaj

 
U Nas zrealizujesz Bon Turystyczny!
Więcej informacji pod numerem 519 400 071

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA