Dowiedz się więcej o Naszych półkoloniach! - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Dowiedz się więcej o Naszych półkoloniach!

wróć na stronę główną

Już za moment rozpoczną się ferie, a co za tym idzie ruszą pierwsze turnusy naszych obozów i półkolonii! Oto kilka rzeczy, które warto wiedzieć przed startem półkolonii:

1. Twój kolega/Twoja koleżanka nie trenuje na co dzień w Akademii, a chce uczestniczyć z Tobą w półkoloniach? - Nie ma żadnego problemu! Oferta obozów i półkolonii skierowana jest także do Twoich znajomych, rodziny i przyjaciół.

2. Kiedy i gdzie jest miejsce zbiórki? Skąd się o tym dowiem? - Zbiórka na półkolonie trwa od godziny 7:45 do 8:00, w tym czasie należy przyprowadzić dziecko na miejsce. Samo miejsce zbiórki znajdziecie Państwo w niezbędnikach, które zostaną do Was wysłane przed rozpoczęciem się półkolonii. W przypadku spóźnienia się na zbiórkę zalecamy kontakt bezpośrednio z opiekunem grupy i poinformowanie go o takiej sytuacji.

3. Jak wygląda program dnia na półkolonii?

Nasze półkolonie składają się z dwóch etapów. Pierwsza – poranna, której główną częścią są zajęcia sportowe oraz druga, czyli wyjście na atrakcje. To jednak nie wszystko. Plan półkolonii prezentuje się następująco:

Ramowy dzienny plan półkolonii:

7:45 - 8:00 Zbiórka

8:30 - 10:30 Zajęcia sportowe

10:30 - 11:00 Drugie Śniadanie

11:00 - 15:00 Atrakcja

15:00 - 16:00 Obiad

16:00 - 16:15 Odbiór dziecka

4. Czy wszystkie atrakcje realizowane będą takie, jak w ofercie? – Prawdopodobnie  tak! Jeśli jednak zorganizowanie jakiejś atrakcji zostanie nam uniemożliwione, będziemy zmuszeni do zmiany jej na inną o tej samej wartości!

5. Gdzie znajdę pełny harmonogram półkolonii na wakacje? – Wszystkie nasze półkolonie znajdują się w wyszukiwarce, która dostępna jest Tutaj

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące naszych półkolonii lub obozów, zachęcamy do kontaktu mailowego: obozy@akademiafalubaz.pl  lub telefonicznego: +48 519 400 071 (Infolinia czynna od 9:00 do 15:00 od Poniedziałku do Piątku)

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA