Zatańcz z nami w Dolsku! - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Zatańcz z nami w Dolsku!

wróć na stronę główną

Taniec rządzi! Wie o tym każdy, kto chociaż raz w życiu spróbował swoich tanecznych sił. Dlaczego warto wziąć udział w tanecznym obozieAnika Reiss, która brała udział jako trenerka w poprzednich edycjach, odpowiedziała, dlaczego warto zacząć przygodę z tańcem.

Czy taniec zmienił coś w Twoim życiu?

Taniec zmienił wiele w moim życiu. W pewnym sensie ukształtował moją osobowość. Pozwolił mi na wyrażanie tego co w danym momencie czuje. Poprzez taniec uwalniam się od otoczenia. Skupiam się na sobie i swoim ciele, co zdecydowanie kształtuje moją pewność siebie.

Jak przygoda z tańcem zmieniła Twoje życie?

Przygoda z tym sportem przyniosła mi wiele znajomości. Każdy z nas jest inny, wyraża różne emocje. Dlatego niesamowite jest jak tancerze na siebie wpływają, inspirują. Wszyscy uczymy się od siebie nie ważne na jakim etapie jesteśmy. W takiej grupie ludzi można spotkać przyjaciół na wiele, wiele lat.

Obóz taneczny – jak wrażenia po poprzednich obozach?

Obóz taneczny pozwolił mi jeszcze bardziej rozwinąć się na tle ruchowym. Te kilka dni skupione na treningach dają nam bardzo dużo doświadczenia i wiedzy o tym sporcie. Dają nam również możliwość poprawienia naszej kondycji. Poznałam na obozach wiele fantastycznych osób. To dobra okazja by nauczyć się pracy w grupie np. poprzez tworzenie wspólnych choreografii oraz żeby wymienić się własnymi doświadczeniami

To jak, 24 lipca widzimy się w Dolsku?

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA