Piłkarskie przygody w Halloweenowym świecie - weekendowy wyjazd pełen wrażeń - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Piłkarskie przygody w Halloweenowym świecie - weekendowy wyjazd pełen wrażeń

wróć na stronę główną

Halloween zbliża się wielkimi krokami, a Ty nadal nie masz pomysłu jakie atrakcje zapewnić dziecku? Ruszamy z pomocą! Weekend Camp – Piłkarskie Halloween to świetne rozwiązanie.

Piłkarska przygoda zachowana w Halloweenowym klimacie

Krótki weekendowy camp, w terminie 28-30 października to pełen atrakcji wyjazd, na którym Twoje dziecko oprócz udoskonalenia futbolowych umiejętności, takich jak zwody czy strzały, rozwinie kreatywność i samodzielnie przygotuje dekoracje na upiorny bal przebierańców zwieńczony konkursem na najlepszy kostium!

Na dzieci czeka także zabawa z dyniową piniatą oraz pobudzający zmysły, pokaz magii i iluzji, który rozwija wyobraźnię i budzi ciekawość – niesamowite przeżycia gwarantowane!

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat do udziału w weekendowym obozie organizowanym w Folwarku Matecznik w Sędzinku.

Dlaczego warto wysłać dziecko na Weekend Camp?

Podczas wyjazdu dziecko objęte jest ubezpieczeniem zdrowotnym. Kadra, która czuwa nad bezpieczeństwem uczestników została wcześniej przeszkolona i posiada pełne kwalifikacje do opieki nad dziećmi. Kreatywne atrakcje przeprowadzane podczas wyjazdu przeprowadzane są przez profesjonalnych instruktorów. Gwarantujemy pełną animację czasu wolnego, dzięki czemu dziecko nigdy się nie nudzi.

Nie czekaj, zapisz dziecko na Weekend Camp - piłkarskie Halloween – 28 - 30 października w Sędzinku. Pamiętaj, że Twoje dziecko może wybrać się na obóz wraz ze swoim najlepszym przyjacielem! My umieścimy ich wtedy w jednym pokoju! 

Akceptujemy płatności bonem turystycznym.

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA