- Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Poleć turnus i zgarnij nagrody!

wróć na stronę główną

Startujemy z akcją polecającą! Zaproś na obóz lub półkolonie kolegę, przyjaciela czy rodzeństwo, aby czuć się raźniej i spędzić wspólnie aktywne ferie zimowe. Im więcej polecasz, tym więcej nagród zgarniasz! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami akcji.

Specjalny program rekomendacyjny trwa do 3 grudnia. Jakie nagrody możesz zdobyć? Co zrobić, aby wziąć udział w promocji polecającej i jak poprawnie zgłosić takie polecenie?

W akcji mogą wziąć udział zarówno osoby niezapisane na żaden z zimowych turnusów jak i te, które już taki zapis zrobiły. 

PROMOCJA DLA OSÓB NIEZAPISANYCH

Za każde polecenie zgarniasz nagrody:

  • Za polecenie 1 uczestnika - otrzymujesz rabat 100zł na obóz lub rabat 50zł na półkolonie.
  • Za polecenie 2 uczestników - otrzymujesz rabat 100zł na obóz lub rabat 50zł na półkolonie oraz piłkę.
  • Za polecenie 3 uczestników - otrzymujesz rabat 100zł na obóz lub rabat 50zł na półkolonie, piłkę oraz voucher do sklepu FootballPro o wartości 100zł (w przypadku zapisu na obóz) lub voucher do sklepu FootballPro o wartości 50zł (w przypadku zapisu na półkolonie).

Polecona przez Ciebie osoba otrzymuje rabat 100zł na obóz lub rabat 50zł na półkolonie.

Aby skorzystać z promocji dla niezapisanych, osoba polecająca jak i osoby polecane, podczas rejestracji muszą wpisać kod rabatowy: POLEC100 (dotyczy zapisów na obóz), POLEC50 (dotyczy zapisów na półkolonie), a w polu z uwagami wpisać następujące dane:

  • osoba polecająca "Polecam... imię i nazwisko kolegi"
  • osoba polecana "Polecony przez... imię i nazwisko kolegi"
PROMOCJA DLA OSÓB ZAPISANYCH
  • Za polecenie 1 uczestnika - otrzymujesz voucher do sklepu FootballPro o wartości 100zł (w przypadku polecenia obozu) lub voucher do sklepu FootballPro o wartości 50zł (w przypadku polecenia półkolonii).
  • Za polecenie 2 uczestników - otrzymujesz voucher do sklepu FootballPro o wartości 100zł (w przypadku polecenia obozu) lub voucher do sklepu FootballPro o wartości 50zł (w przypadku polecenia półkolonii) oraz komin.
  • Za polecenie 3 uczestników - otrzymujesz voucher do sklepu FootballPro o wartości 100zł (w przypadku polecenia obozu) lub voucher do sklepu FootballPro o wartości 50zł (w przypadku polecenia półkolonii), komin oraz piłkę.

Polecona przez Ciebie osoba otrzymuje rabat 100zł na obóz lub rabat w wysokości 50zł na półkolonie.

Aby skorzystać z promocji dla zapisanych, osoby polecane, podczas rejestracji muszą wpisać kod rabatowy: POLEC100 (dotyczy zapisów na obóz), POLEC50 (dotyczy zapisów na półkolonie), a w polu z uwagami wpisać następujące dane: "Polecony przez... imię i nazwisko kolegi" wraz z informacją na jaki turnus jest zapisany.

 

Kliknij tutaj, aby przeczytać regulamin akcji.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią pod nr tel: 519 400 071 lub na adres mailowy: obozy@akademiafalubaz.pl

Do zobaczenia podczas ferii,

Zespół Obozów Akademii

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA