Taki prezent to strzał w 10! - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Taki prezent to strzał w 10!

wróć na stronę główną

Zbliża się Dzień Dziecka, spraw, aby był niezapomniany dla Twojej pociechy i podaruj mu wyjątkowy prezent – voucher na Piłkarski Weekend Camp + Lego. Podczas campu, uczestnicy podniosą swoje piłkarskie umiejętności oraz wezmą udział w wielu ciekawych atrakcjach np. wyjazd do parku wodnego czy profesjonalne warsztaty Lego.

Dlaczego warto wybrać voucher na Piłkarski Weekend Camp + Lego?

Dzień Dziecka to wyjątkowy dzień, w którym rodzice chcą sprawić swoim pociechom mnóstwo radości. Szukając prezentu na tą wyjątkową okazję, warto rozważyć coś, co nie tylko dostarczy dziecku wiele przyjemności, ale również pozytywnie wpłynie na jego rozwój. Voucher podarunkowy na Piłkarski Weekend Camp + Lego to doskonały pomysł, który łączy w sobie radość, aktywny czas spędzony z rówieśnikami i nowe doświadczenia.

Do każdego zapisu z kodem: CAMP100 obowiązuje rabat 100zł i voucher, który możesz podarować swojemu dziecku w tym wyjątkowym dniu.

 

Weekend pełen atrakcji!

Na uczestników campu czeka wiele zajęć i atrakcji, w programie między innymi:

  • Wyjazd do Las Palmas Remes, gdzie czekają baseny zewnętrzne, dmuchane zamki, zjeżdżalnie wodne, łódeczki i wiele innych atrakcji. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych atrakcja zostanie zamieniona na wodne szleństwo na Tarnowskich Termach.
  • Warsztaty LEGO - buduj i twórz, uczestnicy wezmą udział w kreatywnych, profesjonalinych warsztatach,
  • Treningi piłkarskie dostosowane do poziomu zawodników. Częstotliwość i czas trwania jednostek treningowych uzależniona jest od wieku i poziomu zaawansowania grupy oraz warunków atmosferycznych.
  • Nauka techniki piłkarskiej (zwodów, technika strzału).
  • Analiza gry i elementy taktyczne – jak ustawić się i poruszać na boisku.

​Ponadto organizujemy mnóstwo zabaw i konkursów, a to wszystko w ciągu 4 dni - z nami nie ma nudy!

 

Sprawdź pełną ofertę i zapisz dziecko na Piłkarski Weekend Camp + LEGO  >>

 

Pamiętaj, że Twoje dziecko może wybrać się na obóz wraz ze swoim najlepszym przyjacielem! My umieścimy ich wtedy w jednym pokoju! 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią pod nr tel: 519 400 071 lub na adres mailowy: obozy@akademiafalubaz.pl

Do zobaczenia,

Zespół Obozów Akademii

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA