Półkolonie letnie - zabawa blisko Twojego domu! - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Półkolonie letnie - zabawa blisko Twojego domu!

wróć na stronę główną

Nie musisz daleko wyjeżdżać, by spędzić aktywne wakacje, bo turnusy odbywają się w Twoim mieście! To wiele różnych aktywności sportowych pod okiem profesjonalnej kadry, udział w licznych zabawach, integracja z rówieśnikami oraz masa innych atrakcji. Sprwadź naszą propozycję półkolonii. 

Dlaczego warto zapisać dziecko na półkolonie?

Letnie półkolonie pozwalają dzieciom spędzić czas w sposób aktywny, twórczy i bezpieczny. Odbywają się od poniedziałku do piątku, w dogodnych dla rodziców godzinach 8 - 16.

Jednym z głównych powodów, dla których warto rozważyć zapisanie dziecka na letnie półkolonie, jest fakt, że dzięki temu dziecko, zamiast siedzieć przed telewizorem lub komputerem, ma okazję do rozwijania swoich zainteresowań, aktywności fizycznej i nawiązywania nowych przyjaźni.

Różnorodność Aktywności

W programie półkolonii oprócz treningów piłkarskich, każdego dnia na dzieci czekają dodatkowe atrakcje, np. park trampolin, ścianka wspinaczkowa, paintball laserowy, bowling czy seans filmowy w kinie - z nami nuda nie ma szans!

Rozwijanie Umiejętności Społecznych

Zapisanie dziecka na półkolonie to nie tylko sposobność do nauki nowych rzeczy, ale także do rozwijania umiejętności społecznych. Dzieci uczą się współpracy, nawiązywania kontaktów i budowania przyjaźni. To także szansa na przełamanie ewentualnej nieśmiałości i zwiększenie pewności siebie.

Bezpieczeństwo i Nadzór

Warto podkreślić, że półkolonie są zorganizowane w sposób zapewniający bezpieczeństwo uczestników. Opiekunowie i instruktorzy są odpowiednio przeszkoleni, a treningi dostosowane do wieku i poziomu zaawansowania dzieci. Oprócz tego każdy turnus zgłoszony jest do Kuratorium Oświaty, a dzieci objęte ubezpieczeniem NNW. Dzięki temu rodzice mogą być pewni, że ich pociechy są w dobrych rękach.

Kliknij, aby sprawdzić pełną ofertę >

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią pod nr tel: 519 400 071 lub na adres mailowy: obozy@akademiafalubaz.pl

Do zobaczenia,

Zespół Obozów Akademii

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA