Ponad 700 zadowolonych uczestników tego lata! - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Ponad 700 zadowolonych uczestników tego lata!

wróć na stronę główną

Sezon wakacyjny trwa! Od początku tegorocznych wakacji podczas obozów i półkolonii Akademii wzięło udział już ponad 700 uczestników! Szeregi naszej kadry zasilają trenerzy, wychowawcy oraz instruktorzy posiadający bogate doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje niezmiernie potrzebne do pracy z dziećmi i młodzieżą.

Grono zadowolonych klientów oraz profesjonalna kadra pracująca przy naszych projektach pokazują, że jesteśmy liderem w swojej branży, a w naszej szerokiej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Organizujemy obozy piłkarskie, które nie tylko są doskonałą inwestycją w formę fizyczną, ale też uczą dyscypliny, zdrowego współzawodnictwa i działania w zespole. Najmłodszym uczestnikom proponujemy wyjazdy typu Adapt Camp, które uczą samodzielności poprzez zabawę i sport.

Półkolonie, które organizujemy, co tydzień obfitują w wiele atrakcji, zajęć tematycznych oraz treningów piłkarskich i ogólnorozwojowych.

Wszystkie nasze zajęcia są dostosowane do wieku i stopnia zaawansowania naszych podopiecznych.

Jeśli chciałbyś znowu przeżyć letnią przygodę lub pojechać z nami po raz pierwszy  – nie czekaj! Dołącz do ekipy obozów Akademii już dziś!

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA