Pomysły na aktywne ferie… - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Pomysły na aktywne ferie…

wróć na stronę główną

Kiedy zbliża się czas wolny, często nie wiemy jak go sobie zapełnić. Niektórzy decydują się na błogie lenistwo, by naładować tzw. akumulatory i zapomnieć o codziennych obowiązkach. Coraz częściej zdarza się jednak, że wolimy spędzać wolny czas aktywnie. Aktywne ferie są również doskonałym pomysłem dla Twojego dziecka.

 

Wycieczka w góry

Popularnym pomysłem na spędzenie ferii są oczywiście góry. Górskie miasteczka i krajobrazy oferują atrakcje dla całych rodzin. Od spacerów górskimi szklakami, gdy pozwala na to pogoda, po zwiedzanie uroków miejsc, w których jesteśmy.

Ferie nad morzem

Popularne są również wyjazdy zimą nad morze. Możliwość zobaczenia wybrzeża w trakcie zimy jest kuszące i decyduje się na nie coraz więcej turystów.

Atrakcje w mieście

Szeroka ofertę atrakcji na ferie znajdziemy na pewno w swoich miastach. Kluby fitness, lodowiska, baseny i wszelkie zajęcia sportowe to ogólnodostępna oferta. Wiele miast inwestuje także w sztucznie naśnieżane stoki, by dać swoim mieszkańcom namiastkę gór w różnych częściach Polski.

Spacery

Jeśli wolisz zorganizować sobie wolny czas na własną rękę, doskonała opcją zawsze są spacery. Podczas pieszych wędrówek zawsze można odkryć coś nowego, nawet w swoim mieście. Spacery dobrze wpływają także na naszą kondycję i samopoczucie.

Gry planszowe

Tak zwane „planszówki” przeżywają obecnie odrodzenie. Popularne przed laty, znowu wracają do łask i są świetnym sposobem spędzania czasu z rodziną i znajomymi. Dodatkowo mogą być bardzo rozwijające i wzbogacać wiedzę zarówno dzieci, jak i dorosłych. Pamiętaj jednak, by siedzenie przy planszówkach uzupełnić właśnie spacerem bądź inną aktywnością fizyczną!

 

Spośród tej listy z pewnością można wybrać opcję, która będzie dobra dla Ciebie, jak i zapewni atrakcję dla Twojego dziecka.

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA