Ferie zimowe w Kępnie - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Ferie zimowe w Kępnie

wróć na stronę główną

Zapewnij dziecku ferie pełne piłki i frajdy. Zapisz dziecko na obóz w Kępnie. Ferie 2019 w Kępnie upłyną pod znakiem dwóch obozów - piłkarskiego i bramkarskiego! 


 

Obóz piłkarski w Kępnie - Piłkarskie ferie

Podczas tego wyjazdu Twojego dziecko z pewnością nauczy się wszystkich technicznych aspektów piłki nożnej lub podszkoli je. Oprócz tego przewidziany jest także trening ogólnorozwojowy, zajęcia uczące zdrowego żywienia oraz szczegółowa analiza zagrań piłkarskich z trenerem. 

Termin obozu: 20-26.01.2019

 

 

 

 Obóz bramkarski w Kępnie - Bramkarska zima

Każdy uczestnik obozu bramkarskiego będzie miał okazję nauczyć się najważniejszych technik, które powinien znać zawodnik, występujący na tej pozycji. Ponadto, tak jak na obozie piłkarskim, program obozu obejmuje zajęcia dotyczące zdrowego żywienia, trening ogólnorozwojowy, a także zajęcia integracyjne oraz gry i zabawy w terenie. 

Termin obozu: 20-26.01.2019

 

  

Pamiętaj, że First Minute trwa do końca listopada! Do 30.11 możesz zgarnąć jeszcze rabat -200 zł na nasze obozy. Do ferii coraz mniej czasu. Nie czekaj, zapisz dziecko już teraz! 

 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA