Nadmorskie ferie w Rewalu - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Nadmorskie ferie w Rewalu

wróć na stronę główną

Rewal – spokojne nadmorskie miasteczko w województwie Zachodnio-Pomorskim, które od lat przyciąga turystów swoimi walorami nie tylko turystycznymi. Szerokie, piękne i piaszczyste plaże czy taras widokowy, który jest perfekcyjnym miejscem do obserwacji zarówno wschodów czy zachodów słońca. Rewal potrafi rozkochać w sobie osoby odwiedzające ten kurort.

Podobnie jest z ośrodkiem Adria, do którego w tym roku zapraszamy w trakcie wakacji. Położony 20 metrów od plaży mieści się w cichej i spokojnej części Rewala.

Ośrodek oferuje zakwaterowanie w pokojach dwu, trzy, cztero i pięcioosobowych o bardzo dobrym standardzie z łazienkami, balkonami i TV.

Na terenie OW Adria do dyspozycji naszej będzie wielofunkcyjne boisko do piłki nożnej oraz dwa boiska do siatkówki, a ponadto zewnętrzna siłownia fitness z piaszczystą nawierzchnią, stoły do pingponga jak i basen (!) zewnętrzny, który czynny będzie przez całe wakacje. Będziemy mogli również skorzystać z Kompleksu Sportowego znajdującego się około 200 metrów od ośrodka, w skład którego wchodzą m.in. pełnowymiarowe boiska ze sztuczną nawierzchnią jaki hala sportowa.

Więcej informacji na stronie internetowej obiektu: www.owadria.pl

 

Termin obozu w Rewalu: 13-20.08.2019

Zakwaterowanie zapewniamy w Ośrodku Wczasowym Adria. Zapraszamy do odwiedzenia strony obiektu: http://www.owadria.pl/

 

Termin obozu w Rewalu: 13-19.01.2019

ZOBACZ OBÓZ W REWALU

 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA