Startujemy z feriami zimowymi! - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Startujemy z feriami zimowymi!

wróć na stronę główną

Długo wyczekiwane ferie wreszcie się rozpoczynają! Przed nami dwa tygodnie wolnego od szkoły, a w niektórych przypadkach nawet od pracy!

W niedzielę rozpoczniemy pierwsze turnusy naszych obozów. Zanim Twoje dziecko wyjedzie na obóz lub weźmie udział w naszych półkoloniach przypominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i organizacji.

 

Pakowanie

Weź udział w pakowaniu dziecka na obóz. Jeżeli chce zrobić to na własną rękę, to na koniec koniecznie sprawdź, co znalazło się w jego torbie. Dzięki temu będziesz spokojniejszy – będziesz wiedzieć, czy zabrało wszystko, co mu potrzebne. Zwróć uwagę szczególnie na liczbę i rodzaj ubrań oraz czy zabrało leki, jeśli przyjmuje jakoś na stałe. Zadbaj także o to, by Twoje dziecko na obóz zabrało wygodne obuwie.

Sprawdź też, czy Twoje dziecko nie próbuje przemycić w swoich pakunkach niebezpiecznych przedmiotów. Dzieciaki mają głowę pełną pomysłów, dlatego też nieświadomie, zabierając rozmaite przedmioty na wyjazd, mogą stwarzać niebezpieczne warunki.

 

Rozmowa

Przed wyjazdem koniecznie porozmawiaj z dzieckiem. Po pierwsze daj mu wyraźnie do zrozumienia, że może liczyć na Ciebie i na wychowawców w trakcie obozu. W razie jakichkolwiek problemów, czy to zdrowotnych, czy innych, może zwrócić się po pomoc.

Wytłumacz także dziecku, jak ważne jest bezpieczeństwo na obozie i stosowanie się do zasad i poleceń wychowawców. Jako organizator zapewniamy opiekę naszych najlepszych i wykwalifikowanych wychowawców i trenerów. Im również najbardziej zależy na tym, by każdy uczestnik czuł się jak najlepiej i bezpiecznie. Dlatego uprzedź dziecko i poproś, by stosowało się do poleceń i nie oddalało się od grupy podczas zwiedzania.

 

Życzymy udanych i pełnych przygód ferii oraz solidnego odpoczynku! :) 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA