Podsumowanie ferii zimowych! - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Podsumowanie ferii zimowych!

wróć na stronę główną

Zawodnicy Akademii Piłkarskiej Falubaz brali udział w obozach w Karpaczu.Byli uczestnikami obozu Activ i narciarsko-piłkarskiego. W Karkonoszach aura pogodowa rozpieszczała obozowiczów. Dzieci mogły zaznać prawdziwej zimowej pogody, z dużą ilością śniegu. Podczas zajęć na stoku narciarskim wyglądało także słońce, co stworzyło idealne warunki do zimowego wypoczynku. 

W Karpaczu uczestnicy zwiedzali także miasto, mieli okazję uczestniczyć w wycieczce z przewodnikiem i zobaczyć między innymi słynna świątynię Wang. 

 

W Karpaczu ekipa Akademii Piłkarskiej Falubaz szlifowała swoja formę na obozie narciarsko-piłkarskim. Dzięki temu utrzymali systematyczność treningów także podczas ferii zimowych

Zawodnicy naszej Akademii brali także udział w obozie bramkarskim w Kępnie oraz obozire piłkarskim w Rewalu. 

Oprócz obozów Akademia zorganizowała także pólkolonie w Nowej Soli i Zielonej Górze. Podczas tej formy wypoczynku uczestnicy oczywiście brali udział w treningach piłkarskich, ale czekały na nich także inne atrakcje. Nasi zawodnicy odwiedzili między innymi lokalne muzea, uczestniczyli w spotkaniu z policją, podczas którego rozmawiali o bezpieczeństwie. Atmosfera podczas pólkolonii była bardzo dobra. To oczywiście dzięki naszym zawodnikom, ale też trenerom, którzy zintegrowali odpowiednio grupę i dbali o bezpieczeństwo każdego dziecka. 

Dziękujemy za wspólnie spędzone ferie! Był to czas pełen frajdy i dobrej zabawy! Zapraszamy latem! Niebawem szczegóły oferty letniej! 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA