Zapisy na obóz i First Minute - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Zapisy na obóz i First Minute

wróć na stronę główną

Jak działa First Minute?

Oferta First Minute to tak zwany „pierwszy dzwonek”, aby dokonać zakupu, w naszym przypadku zapisania się na obóz. Charakteryzuje się tym, że prezentowana jest z dość dużym wyprzedzeniem. W Obozach Akademii First Minute to obozy w niższej, najkorzystniejszej dla Klienta cenie. W trakcie tej promocji obozy są tańsze aż o 200 złotych! Przykładowo: Obóz w cenie First Minute 1090 złotych po zakończeniu promocji kosztować będzie 1290 złotych. Ważne jest, że w trakcie First Minute w Obozach Akademii nie obowiązują żadne dodatkowe zniżki  i kody rabatowe. Będą one uwzględniane po zakończeniu promocji. Pamiętaj jednak, że użycie kodu rabatowego po zakończeniu First Minute, nie da ci tak dużego upustu kwotowego jak promocja First Minute sama w sobie.

 

Jak zapisać się na obóz?

Sposoby na zapisy są dwa:

1. Zapis poprzez formularz. Musisz zalogować się na swoje konto, a tam postępować zgodnie z instrukcjami i wybierając obóz, który Cię interesuje. Wcześniej możesz zapoznać się z terminarzem naszych obozów, w tabelce znajdziesz rodzaj, miejsce, termin i cenę oraz odnośnik do zapisów na wybrany obóz.

Zobacz terminarz >>

 

2. Możesz skontaktować się z nami pod numerem 507 203 291Pomożemy Ci w rejestracji i wyjaśnimy wszystkie kwestie związane z zapisami.

 

Dokumenty do wypełnienia po zapisie

Po zapisie dziecka na obóz wszystkie dokumenty i instrukcje otrzymasz na swojego e-maila, podanego przy rejestracji. Pierwszy mail jaki otrzymasz to potwierdzenie rezerwacji miejsca na obozie. W tej wiadomości musisz kliknąć w link, który znajduje się w treści maila. Przekieruje Cię on do strony, na którejnależy wpisać kod z SMS-a (kod wygeneruje się automatycznie, po kliknięciu we wspomniany link, wiadomość SMS z kodem wysłana zostanie na numer podany przy rejestracji).

Wpisanie kodu w wyznaczone miejsce jest równoznaczne z podpisaniem umowy. Nie musisz jej więc do nas wysyłać. Ważne, byś wypełnił załącznik nr 2 – Karta Kwalifikacyjna i Załącznik nr 3 – Oświadczenie Rodzica. Dokumenty te zostaną załączone w drugim e-mailu (wiadomość ta zostanie wysłana automatycznie, po wpisaniu kodu z SMS-a), potwierdzającym rejestrację na obóz. Należy je wydrukować, wypełnić i:

- zeskanować i wysłać na adres obozy@akademiafalubaz.pl

lub

- wysłać pocztą tradycyjną na adres Źródłana 19/1, 60-642 Poznań.

 

Pamiętaj, że w razie potrzeby i pytań jesteśmy dostępni pod numerem podanym już powyżej,
czyli 507 203 291.

 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA