Obozy w Dolsku. Ostatnie miejsca! - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Obozy w Dolsku. Ostatnie miejsca!

wróć na stronę główną

Twoje dziecko uwielbia aktywnie spędzać czas i kocha grać w piłkę nożną, a ty nie masz jeszcze pomysłu, gdzie wysłać swoją pociechę na wakacje? Nic straconego. Wychodzimy Ci z pomocą i oferujemy najlepsze obozy piłkarskie. Gdzie? W pięknym i małym miasteczku w województwie wielkopolskim - Dolsku. Zapisz się już teraz i skorzystaj z oferty First Minute, która kończy się 12. kwietnia!

Jeśli zastanawiacie się, dlaczego warto wybrać się z nami na obóz, to naszym pierwszym i najważniejszym argumentem jest ośrodek Villa Natura Park i miejscowość, w którym jest on położony, czyli wspomniany już Dolsk.Miasteczko oddalone jest około 50 km od Poznania, a w pobliżu są dwa jeziora Dolskie Małe i Dolskie Wielkie oraz lasy.

Jest to idealne miejsce dla wszystkich miłośników natury. Świeże powietrze wolne od smogu, zbiorniki wodne i zachwycające widoki sprawią, że dziecko odpocznie i w pełni się zrelaksuje. Jeśli natomiast chodzi o ośrodek, to oferuje on  zarówno niesamowite warunki sportowe, jak i noclegowe.

 

Uczestnicy obozu do dyspozycji będą mieć dwa pełnowymiarowe boiska do piłki nożnej (z naturalna nawierzchnią), jedno boisko z oświetleniem i sztuczną murawą typu Orlik, po jednym boisku do piłki plażowej i siatkówki oraz dwa korty tenisowe. Nic tylko grać w piłkę nożną, a w międzyczasie odpoczywać przy innych sportach.

Ale to nie wszystko! Na terenie Villa Natura Park znajduje się również hala sportowa, plac zabaw, mini zoo, bilard, kręgle i stół do tenisa stołowego, a niedaleko ośrodka jest strzeżona plaża.

 

A co z pokojami? Nie martwcie się. Specjalnie dla waszych dzieci przygotowaliśmy pokoje, dwu, trzy i czteroosobowe, które posiadają pełne wyposażenie sanitarne.

Miejsca na nasze obozy w Dolsku rozchodzą się w mgnieniu oka. Jeśli więc masz jeszcze jakieś wątpliwości, to musisz się spieszyć. Liczba miejsc w ośrodku jest ograniczona, a nasza oferta First Minute trwa już tylko do 12. kwietnia. A dlaczego miałbyś przepłacać skoro teraz możesz zaoszczędzić...

Dla kogo jest nasz obóz? Dla chłopców i dziewczynek w wieku od 7 do 15 lat. Obozowicze mają zaplanowane dwa treningi dziennie, a oprócz tego przygotowaliśmy dla nich mnóstwo dodatkowych atrakcji, o których dowiesz się wchodząc w dowolną zakładkę obozu w Dolsku
z wybranym przez Ciebie terminem.

Zobacz ofertę >>

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA