Poznaj miejsca, w których możesz spędzić z nami niezapomniane ferie! - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Poznaj miejsca, w których możesz spędzić z nami niezapomniane ferie!

wróć na stronę główną

Jesteś ciekawy gdzie odpoczniesz z nami podczas ferii 2020?
Chcesz dowiedzieć się więcej o miejscach, w których odbywają się nasze obozy? To własnie tutaj aktywnie odpoczniesz podczas naszych wspólnych wyjazdów!


KARPACZ HOTEL CARMEN

Trzygwiazdkowy hotel Carmen położony w cichym zakątku centrum Karpacza. Liczne szlaki turystyczne w okolicy zachęcają do pieszych wędrówek po malowniczych karkonoskich górach. Bliskość tras zjazdowych i biegowych czyni go atrakcyjnym miejscem wypadowym na narty.

W okolicy znajduje się aqupark " Park wodny Tropikana" oraz tor saneczkowy "Kolorowa". Warunki zakwaterowania: 2-4 - osobowe pokoje z pełnym zapleczem sanitarnym, zaplecze do aktywnego wypoczynku, centrum fitness,hala sportowa.

 

JAROCIN, HOTEL JAROTA

Jarocin to średniej wielkości miasteczko położone około 70 km od Poznania znane w całej Polsce głównie z festiwalu muzycznego. Fani futbolu kojarzą to miasto również ze względu na klub piłkarski Jarota Jarocin, który przez długie lata występował nawet w II lidze. Dzisiaj II ligi w Jarocinie już niema, ale świetna baza szkoleniowa została. Po dzień dzisiejszy korzystają z niej regularnie takie drużyny jak Raków Częstochowa (aktualny lider I ligi) w trakcie obozów zarówno zimowych jak i letnich oraz reprezentacja Polski U-18 w trakcie zgrupowań przedmeczowych.

Hotel Jarota w Jarocinie oferuje: nowoczesne boisko z certyfikatem FIFA Quality Pro o wymiarach 105 x 68 m, boisko z trybunami o nawierzchni sztucznej o wymiarach 105 x 68 m, profesjonalne płyty do treningu bramkarskiego i strzeleckiego, aquapark.

Warunki zakwaterowania: pokoje dwu, trzy oraz czteroosobowe o podwyższonym standardzie z pełnym zapleczem sanitarnym.

DOLSK,VILLA NATURA

Miasto położone jest w dolinie na przesmyku pomiędzy dwoma jeziorami: Dolskim Małym oraz Dolskim Wielkim. To właśnie bliskość naturalnych zbiorników wodnych, a co za tym idzie również lasów, jak i wszelako rozumianej natury jest największą zaletą Dolska. Położenie pośrodku jezior Pojezierza Krzywińskiego oraz wśród drzew, krzewów i wzniesień Pagórków Dolskich nadaje mu doskonałe cechy sprawiające, iż jest to miejsce atrakcyjnie turystyczne.

Villa Natura oferuje: 2 pełnowymiarowe boiska do piłki nożnej z nawierzchnią naturalna, boisku typu Orlik z oświetleniem i nawierzchnią sztuczną, boisko do piłki plażowej oraz piłki siatkowej, 2 korty tenisowe.

A ponadto: hala sportowa, ogromny plac zabaw, mini zoo, staw z kolorowymi rybami, altanka do organizowania imprez, kręgle, stoły do bilardu i tenisa stołowego oraz również dostęp do jeziora, a w okolicy 800 metrów strzeżona plaża.

Do dyspozycji w ośrodku pozostają pokoje dwu, trzy i czteroosobowe z pełnym wyposażeniem sanitarnym.

SĘDZINKO, DWOREK MATECZNIK

Dworek Matecznik to ośrodek, który od lat łączy harmonię z naturą. Położony jest 20 km od Poznania, nieopodal Buku. Celem jest dostosowanie ośrodka do najwyższych możliwych standardów, ale z zachowaniem historycznej rysy i wyjątkowego klimatu. Matecznik jako miejsce schronienia, spokoju, oaze bezpieczeństwa oraz swoisty dom dla wszystkich, którzy w nim przebywali opisywał w "Panu Tadeuszu" Adam Mickiewicz. I to właśnie słowo "dom" jest kluczowe przy opisie naszego nowego obiektu, ponieważ jesteśmy pewni, że obozowicze będa czuli się w Dworku Matecznik, jak u siebie.

Na terenie Dworku znajdują się: boisko trawiaste do piłki nożnej z nawierzchnią naturalną, boisko piaszczyste do piłki plażowej, siatkówki oraz boule, interaktywny plac zabaw, basen i strefa wypoczynku, pole do minigolfa, strefa chillout z hamakami, ekologiczny ogródek, zarybiony staw, brzozowy zagajnik, zagrody dla zwierząt, polana grillowa, strefa SPA z sauną,grotą solną oraz siłownią

REWAL OW „ADRIA”

Rewal – spokojne nadmorskie miasteczko w województwie zachodniopomorskim, które od lat przyciąga turystów swoimi walorami, nie tylko tymi turystycznymi. Szerokie, piękne i piaszczyste plaże oraz taras widokowy, który jest perfekcyjnym miejscem do obserwacji, zarówno wschodów, jak i zachodów słońca.

Ośrodek Adria, do którego w tym roku zapraszamy na nasze wakacje, mieści się w cichej i spokojnej częsci Rewala i położony jest ok. 20 metrów od plaży Oferuje on zakwaterowanie w pokojach dwu, trzy, cztero i pięcioosobowych o bardzo dobrym standardzie, z łazienkami, balkonami i TV.

Na terenie OW Adria do naszej dyspozycji będzie: wielofunkcyjne boisko do piłki nożnej, dwa boiska do siatkówki, stoły do tenisa stołowego.

Będziemy mogli również skorzystać z Kompleksu Sportowego znajdującego się około 200 metrów od ośrodka, w skład którego wchodzą m.in. pełnowymiarowe boiska ze sztuczną nawierzchnią, jak i hala sportowa.

GRODZISK WIELKOPOLSKI, HOTEL RODAN-GROKLIN

Hotel Rodan – Groklin jest idealnym miejscem na piłkarskie rozgrywki i wypoczynek. Na terenie hotelu znajdują się aż cztery boiska treningowe odpowiadające wszystkim standardom UEFA oraz FIFA, na których regularnie do rozgrywek sportowych przygotowują się Kluby Ekstraklasy.

Hotel w Grodzisku to owiany sportową historią kompleks hotelarsko-rekreacyjno-sportowy. Atmosfera historycznego świata piłki obecna jest tutaj na każdym kroku. Dodatkowo wpływa na to bliskość zabytkowej trybuny z roku 1925, którą podziwiać można z przeszkolonych loży restauracyjnych.

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA