LATO 2020 - Najlepsze wakacje twojego dziecka - PORADNIK - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

LATO 2020 - Najlepsze wakacje twojego dziecka - PORADNIK

wróć na stronę główną

Okres wakacji jest czasem wolnym od zajęć w szkole i często dla rodziców wiąże się z pytaniami jak zorganizować czas dziecku, aby nie spędzało całego dnia przed komputerem, jak urozmaicić wakacje aby połączyć aktywność fizyczną, kreatywność i czas wolny.. Jeśli czytasz ten artykuł oznacza to jedno – podczas LATA 2020 jako rodzic na pewno nie będziesz musiał odpowiadać na te pytania! – my zrobimy to za Ciebie! Odpowiedź jest prosta – obozy i półkolonie Akademii realizowane przy współpracy ze Sportujmy to idealnie rozwiązanie i zaplanowanie czasu wolnego twojej pociechy!

Projekt obozów sportowych i tematycznych powstał po to, aby umożliwić dzieciom rozwijanie ich umiejętności, talentów i zainteresowań. Każdy uczestnik ma szansę doskonalić tu swoje indywidualne umiejętności i pasje, pobudzić kreatywność czy nauczyć się samodzielności. Jednocześnie chcemy już na tym etapie rozwoju młodego człowieka wdrażać zasady fair play, budować relacje z równieśnikami oraz zaszczepić w naszych uczestnikach ducha drużyny.

Od wielu lat przedstawiamy Państwu bogatą ofertę półkolonii oraz obozów tematycznych jak i sportowych, łączących pełny projekt szkoleniowy, prowadzony pod okiem doświadczonych trenerów, wychowawców i animatorów, z licznymi atrakcjami dla młodzieży. Nasze obozy dla dzieci to gwarancja świetnej zabawy i niezapomnianych przeżyć!

Już wiesz, że nie musisz się martwić o organizację czasu twojego dziecka podczas wakacji, ale jak zdecydować się na odpowiedni obóz?

Bogata oferta obozów i półkolonii, pozwala na wybór odpowiedniego wyjazdu nawet dla najbardziej wymagających pociech. Podczas LATA 2020 przygotowaliśmy dla naszych małych i dużych uczestników obozy sportowe i tematyczne m.in.

 • piłkarskie,
 • bramkarskie,
 • pływacko-piłkarskie
 • Minecraft,
 • taneczne,
 • Brawl Stars,
 • YouTube + TikTok,
 • E-sportowe,
 • Activ
 • Rodzic + dziecko
 • Specjalną ofertą dla najmłodszych jest ADAPT CAMP – 4-dniowy obóz adaptacyjny, uczący samodzielności poprzez zabawę, warsztaty kreatywne i zajęcia sportowe, jeśli martwisz się, że twój maluch nie wytrzyma bez Ciebie 4 dni (3nocy) w każdej chwili możesz odebrać go z obozu płacąc tylko, za wykorzystane dni

Zastanawiasz się jak pogodzić wyjazd dziecka z własnym urlopem? – nic prostszego :)

W trosce o Wasz komfort w naszej ofercie mamy aż 17 turnusów obozów tematycznych i 19 obozów sportowych, więc na pewno znajdziesz dogodny dla siebie termin

Pamiętaj, że jeśli nie masz planów na wakacje również możesz spędzić je na naszym obozie -> oferta Rodzic + dziecko to niesamowita przygoda, podczas której możesz jeszcze bardziej zbliżyć się ze swoją pociechą, uczestniczyć w zajęciach sportowych i warsztatach kreatywnych lub oddać malucha w nasze ręce i cieszyć się chwilą dla siebie
 


 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA