Nowości na LATO 2020 - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Nowości na LATO 2020

wróć na stronę główną

Wiemy, że nasi uczestnicy uwielbiają poznawać nowe rzeczy i przeżywać nowe przygody na naszych obozach dlatego co roku staramy się zaspokoić potrzeby maluchów urozmaicając naszą ofertę poprzez różnego rodzaju nowości – sprawdź co przygotowaliśmy dla pociech w ofercie obozów Akademii realizowanej przy współpracy ze Sportujmy !

  • GOGLE VR

Rozpocznij przygodę z wirtualną rzeczywistością, nowy świat stoi otworem dla uczestników obozów Minecraft, Brawl Stars oraz YouTube + TikTok. Nowoczesna technologia w połączeniu z różnorodnymi grami pozwala wczuć się w postać bohatera ulubionej gry, dostarcza niezapomnianych emocji i wrażeń oraz rozwija dziecięcą kreatywność
 

  • PAINTBALL LASEROWY

Laserowym Paintballem to sport zespołowy bardzo podobny do klasycznego Paintballa, gdzie gracze konkurują ze sobą w dwóch zespołach. Rolę kulek w Laser Tagu przejmują fale podczerwieni emitowane z karabinu. Następnie są one wychwytywane przez specjalne czujniki noszone przez graczy. Sprawia to, że gra nie powoduje urazów, udział w niej może wziąć każdy, bez względu na predyspozycje i wiek. Zabawa opiera się na konkurencji między zespołami. Sukces drużyny zależy więc od dobrej współpracy!

  • OBOZY E-SPORTOWE

W dzisiejszych czasach trudno odciągnąć dzieci od ekranu komputera czy tabletu, jednak wśród dzieci furorę robi popularna gra FIFA. Z drugiej strony wirtualna rzeczywistość może zostać wykorzystana do rozwoju inteligencji. Balans pomiędzy nie zawsze zdrowymi przyjemnościami, a aktywnością sportową to klucz do wychowania młodego pokolenia narażonego na coraz więcej pokus. Obóz e-sportowy FIFA dowiedzie, że można połączyć wirtualną piłkę nożną z tą prawdziwą, dbając przy tym o zdrowie i kondycję fizyczną.

  • OBOZY TANECZNE Z APLIKACJĄ TIKTOK

Zajęcia i warsztaty taneczne z elementami akrobatyki, choreografie na różnych poziomach zaawansowania, animacje i zabawy taneczne pobudzające kreatywność temu wszystkiemu towarzyszyć będzie zabawa z aplikacją TikTok, która pozwoli na udokumentowanie niezapomnianych chwil podczas obozu
 


 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA