#TRENUJWDOMU z Akademią! - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

#TRENUJWDOMU z Akademią!

wróć na stronę główną

Obozowicze!

Czy wiecie, że na Facebooku Akademii Piłkarskiej Falubaz -> www.facebook.com/AkademiaPilkarskaFalubaz codzinnie znajdziecie dawkę motywacji do ćwiczeń w domu, ale też mase pomysłów, krzyżówek, łamigłówek czy innych ciekawych zadań na zabicie nudy w domu!

Dołączcie do akcji #TRENUJWDOMU i zadbajcie o swoją formę przed latem, aby na naszych obozach być w jak najlepszej kondycji :)

 • Ułóż puzzle!To może być zabawa dla jednej osoby, dwóch, albo nawet całej rodziny! Dla osób o niskiej cierpliwości powstały puzzle o kilkudziesięciu elementach, a dla pasjonatów są nawet opcje obejmujące… ponad 50 000 elementów! Wygląda na to, że puzzlomaniacy mają zajęcie na całe 2 tygodnie.
   
 • Potrzebujesz rozrywki mniej statycznej i dostarczającej większych emocji? Zaproś domowników do gier planszowych! Wyciągnijcie pudełka kurzące się w szafie, możecie być zaskoczeni tym, jaka frajda czeka na Was na półkach! Kiedy ogracie już wszystkie planszówki dostępne w domu, sięgnijcie po kartki i długopisy i rozegrajcie partyjkę w statki, kalambury oraz państwa-miasta! Nie zapomnijcie też o kartach. Nawet jeśli znacie tylko 2 gry, poszukajcie w internecie, znajdziecie tam ogrom inspiracji i dokładnie opisanych zasad.
   
 • A może masz ochotę na malowanie lub rysowanie? Kreatywna i twórcza zabawa dla całej rodziny! Wystarczą białe kartki i garść kredek lub komplet pędzli i farb! Co jest najlepsze w malowaniu? Zabawa trwa dokładnie tyle czasu, na ile ma się ochotę i wystarczy pomysłów i fantazji.
   
 • Czas na gotowanie! Jedna z najpożyteczniejszych rozrywek, bo po wszystkim można zjeść wszystko ze smakiem. W zależności od wieku i umiejętności domowych kucharzy można dobierać poziom trudności i skomplikowania przepisów, do których w dzisiejszych czasach jest bardzo łatwy dostęp. Kilka prostych instrukcji jak zrobić np. witaminowy koktajl znajdziesz w panelu rodzica.
   
 • Czytanie książek, czyli rozrywka stara jak świat, a nadal na topie! Choć biblioteki i księgarnie są obecnie zamknięte, to nadal możesz korzystać z e-booków oraz audiobooków dostępnych do kupienia w internecie. Dodatkowo, jest szeroki wachlarz podcastów polskich i zagranicznych, wiele z nich jest dostępny nawet na youtube! Wybierz rozrywkę najlepiej dopasowaną do Ciebie oraz pozostałych domowników i do dzieła!

 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA