Jak wybrać obóz dla swojego dziecka - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Jak wybrać obóz dla swojego dziecka

wróć na stronę główną

Jak najlepiej wybrać obóz dla Twojego dziecka?

W odpowiedzi na to pytanie przygotowaliśmy opis 3 prostych kroków, które każdemu pomogą podjąć decyzję o wyborze najlepszego obozu dla dziecka oraz przybliżą ofertę naszych obozów z nieco innej strony :)


Obserwacje
Na pewno zauważyłeś/aś, że Twoje dziecko najbardziej fascynuje się jedną rzeczą, poświęca jej dużo czasu i często o niej opowiada. To prawdopodobnie to, co chciałoby robić na obozie podczas wakacji. Jeśli jest tego zbyt wiele i nie jesteś w stanie sam/a zdecydować porozmawiaj z dzieckiem i zapytaj co lubi robić najbardziej w wolnym czasie.
Bogata oferta obozów tematycznych i sportowych pozwoli na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagającej pociechy.

Analiza
W tym kroku wiesz już co Twoje dziecko lubi robić, co je interesuje.
Zastanawiasz się pewnie jak wybrać teraz najlepszy obóz kiedy jest ich tak wiele i wydaje się, że żaden nie odpowiada zainteresowaniom Twojej pociechy?
Poniższe opisy pozwolą Ci na zapoznanie się z naszą ofertą z nieco innej strony.

Jeżeli Twoje dziecko jest żywiołowe, wszędzie go pełno, uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu, jest aktywne i każdy sport sprawia mu radość, a jego/jej ulubionym przedmiotem w szkole jest W-F zapisz je na Activ Camp!

Activ Camp to obóz sportowy. Szeroka gama atrakcji, która została przygotowana przez pasjonatów sportu sprawi, że Twoje dziecko będzie stale w ruchu, nowe konkurencje gry i zabawy sprawią, że każdy dzień będzienowym wyzwaniem, co nie pozwoli na ani chwilę nudy!
Obóz dla dzieci jest prowadzony przez doświadczonych trenerów. Każdy zarazi się tutaj entuzjazmem i radością ze wspólnie spędzanego czasu!

Jeżeli natomiast Twoje dziecko uwielbia sport, jest żywiołowe, ale nie interesuje go nic poza piłką nożną, najlepszą opcją będzie obóz piłkarski! To od jego marzeń zależy na jaką edycję się zdecydujecie!

Jeśli pragnie zostać bramkarzem – wybierz obóz bramkarski, gdzie w ramach specjalistycznych treningów poprawi technikę bramkarską, sprawność, koordynację, komunikację na boisku pod nadzorem bramkarskich fachowców.

Twoje dziecko lubi troszczyć się o swoje otoczenie, a w dodatku jego największą pasją jest sport? Jeśli tak to świetnie się składa, bo nowość w naszej ofercie, czyli obóz Piłkarsko-Ekologiczny świetnie połączy te dwa tematy. Uczestnicy nie tylko podszkolą swoje umiejętności piłkarskie, ale też wiedzę z zakresu dbania o naszą planetę!

Natomiast jeśli Twoje dziecko poza grą w piłkę nożną kocha pływać i bawić się w wodzie to koniecznie musisz je wysłać na obóz Piłkarsko-Pływacki, gdzie poza treningami piłkarskimi szkolili będziemy swoje umiejętności pływackie!

Możecie skorzystać także ze specjalnej oferty obozu piłkarskiego jaką jest Champions Camp.
To jedyny w Polsce obóz piłkarski, który opiera się na realizacji kompleksowego programu nauczania oraz doskonaleniu umiejętności piłkarskich.
W wielu obszarach wpływają one na podnoszenie kwalifikacji piłkarza. Uczestnik obozu nie tylko bierze udział w indywidualnych jednostkach treningowych, ale również poddany jest kompleksowym konsultacjom z zakresu dietetyki, psychologii oraz fizjoterapii.

Gdy po obserwacjach i/ lub rozmowie okazało się, że Twoja pociecha nie przepada za bieganiem po boisku i innymi aktywnościami, ale fascynuje się grami komputerowymi, jednak wahasz się nad obozem związanym z tą tematyką, poniważ nie chcesz, aby całe wakacje spędzi przed ekranem komputera przychodzimy z pomocą!

Podczas obozu MinecraftBrawl Stars lub E-sportowego FIFA, nie siedzimy przed konsolą całe dnie. Dbamy o rozwój kreatywności naszych uczestników, dlatego przenosimy konkurencje, zadania i poziomy do rzeczywistości na świeżym powietrzu, a podczas gry na konsoli czy komputerze nadzorujemy naszych uczestników :)
Możesz być spokojny/na! Zadbamy, aby Twoja pociecha czerpała radość garściami, nie tylko przed komputerem.
Teraz pozostaje już tylko wybór tematyki:

Minecraft - to idealna okazja, aby poczuć się jak bohater, którego do tej pory widziało się tylko na ekranie komputera lub telefonu. Inna rzeczywistości z Googlami VR, stworzenie własnego miecza, mapy oraz udział w turnieju wraz z innymi graczami!

Brawl Stars – obóz gdzie dziecko wcieli się w swojego ulubionego bohatera, dołączy do drużyny i zmierzy się z przeciwnikami w przyjacielskim pojedynku na najlepszych arenach! Tryby rozgrywki dotąd znane mu z ekranu smartfona, teraz stają się rzeczywistością.

FIFA - balans pomiędzy nie zawsze zdrowymi przyjemnościami, a aktywnością sportową to klucz do wychowania młodego pokolenia narażonego na coraz więcej pokus. Obóz e-sportowy FIFA dowiedzie, że można połączyć wirtualną piłkę nożną z tą prawdziwą, dbając przy tym o zdrowie i kondycję fizyczną.

Wciąż nie znalazłeś niczego, co odpowie na potrzeby Twojego dziecka?
Nie martw się! To nie koniec naszej oferty!

Jeśli Twoje dziecko chce być gwiazdą w internecie, codziennie spędza kilka godzin na social mediach, nagrywa filmiki na TikToku i ogląda popularne osoby na YouTube, a Ty chcesz aby było bezpieczne w sieci, wybierz obóz YouTube + TikTok, podczas którego nauczy się jak tworzyć materiały video, bezpiecznie korzystać z mediów społecznościowych, przenieś się do innej rzeczywistości z Googlami VR.
Pozna także tajniki robienia zdjęcia jak zawodowiec, nagrywania filmików telefonem i profesjonalnym sprzętem dbając o swoją prywatność i bezpieczeństwo, a za razem przyciągając tysiące followersów. Montaż, dźwięk, animacje i efekty specjalne to coś czego nie może zabraknąć na naszym obozie!

A może zgadasz się ze stwierdzeniem, że Twoje dziecko chce być gwiazdą, ale zamiast internetu wybiera parkiet do tańca? Właśnie dla niego przygotowaliśmy obóz taneczny + TikTok.

To wyjątkowa szansa na rozwinięcie artystycznych umiejętności i okazja do szlifowania swojego tanecznego talentu. Treningi z najfajniejszymi instruktorkami dostosowane do poziomu uczestników! Rozwój umiejętności indywidualnych oraz układy taneczne ćwiczone w profesjonalnej sali z lustrami. Swoimi postępami, nowymi układami czy akrobacjami będzie mogła pochwalić się na TikToku.

Nie masz planów na wakacje?
Chcesz spędzić je w rodzinnym gronie, ale nudzi Cię leżenie nad basenem?
Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy obóz Rodzic + Dziecko!
W ramach obozu możesz uczestniczyć wraz z dzieckiem w organizowanych zajęciach lub powierzyć pociechę pod opiekę kadry i sam rozkoszować się wakacjami! Różne aktywności i zadania sprawią, że poznasz bliżej zainteresowania dziecka oraz zwiększysz więź między Wami!

A może chcesz aby Twoja pociecha stała się samodzielna, spędziła czas wśród rówieśników i rozwinęła skrzydła poza domem? Obóz Adapt to m.in. warsztaty edukacyjne z trenerami, przygotowujące do udziału w późniejszych obozach oraz samodzielności w życiu codziennym.W drodze do samodzielności Twoją pociechę czeka wiele atrakcji i niezapomnianych wrażeń!
Krótkie 4-dniowe obozy, jednak odebrać dziecko możesz w każdej chwili, płacąc tylko za wykorzystane dni.

Decyzja
Jesteśmy pewni, że już teraz wiesz, który obóz najlepiej zaspokoi Twoje oczekiwania i jednocześnie podaruje Twojemu dziecku najwięcej frajdy.

Do zobaczenia podczas wakacji!

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA