Bon turystyczny z Obozami i Półkoloniami Akademii Piłkarskiej Falubaz - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Bon turystyczny z Obozami i Półkoloniami Akademii Piłkarskiej Falubaz

wróć na stronę główną

 

Akademia Piłkarska Falubaz umożliwia wykorzystanie bonu turystycznego na zakup wyjazdu obozowego. Wyjazdy rozwijają umiejętności piłkarskie, skupiają się na ogólnym rozwoju, ale przede wszystkim gwarantują dobrą zabawę dla każdego uczestnika wyjazdu. Jest to idealna okazja do tego, żeby umożliwić naszej pociesze aktywny wypoczynek, pełen wysokich standardów i w bezpiecznych warunkach. Bon Turystyczny może otworzyć drzwi do świata sportu i zaszczepić pasję piłki nożnej, która pozostanie na dłużej lub zapewni kolejny udany wyjazd z Akademią Piłkarską Falubaz dla Twojego dziecka.

 

Jak mogę zapłacić za wakacje mojego dziecka bonem?

W tym celu prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 519 400 071. Tam udzielimy wszelkich informacji.

Bon turystyczny, o co w tym chodzi?

Polski Bon Turystyczny skierowany na wyjazdy Akademii Piłkarskiej Falubaz to ratunek finansowy dla polskich rodzin, które odczuły skutki pandemii COVID-19.  Dzięki niemu można dokonać płatności za wszystkie obozy Akademii. Aby skorzystać z bonu turystycznego u nas, należy znaleźć podmiot o nazwie PR9 na liście

Kto może ubiegać się o bon?

O bon może się starać rodzina z co najmniej jednym dzieckiem. Istotne jest, że ten rodzaj zakupu przysługuje rodzicom niezależnie od wysokości dochodów. Zasady opierają się według zasad Programu 500 Plus.

Wystarczy się zarejestrować

Najpierw należy zarejestrować się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS). Można to zrobić za pomocą Profilu Zaufanego, kwalifikowanego podpisu elektronicznego, i wybranych systemów bankowości internetowej. Należy podać aktualny numer telefonu i adres email. Jeżeli wszelkie dane zostaną potwierdzone to bon zostanie aktywowany w systemie teleinformatycznym. Właśnie przez użycie tego systemu będzie można dokonywać zakupu.

Nie zwlekaj

Bony turystyczne dedykowane wyjazdom z Akademia Piłkarską Falubaz można wykorzystać do końca marca 2022 roku. Jesteśmy szczęśliwi, że dzięki realizacji tego bonu możemy przyczynić się do  spełnienia marzeń Twojego dziecka!

Wszelkie informacje dotyczące bonu turystycznego można znaleźć na tej stronie .

Zobacz też: najczęściej zadawane pytania, które ułatwią Ci zrealizować bon!

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA