Ferie tuż, tuż! - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Ferie tuż, tuż!

wróć na stronę główną

Ferie zimowe to czas niezapomnianej zabawy. Wspaniały moment dla dzieci, które są już zmęczone całym semestrem nauki. Dodatkowo maluchom świetnie się kojarzą ze względu na wszelkie atrakcje, które są dostępne w tym okresie. Mają oni wtedy bardzo dużo wolnego czasu i chętnie spędzają go z rówieśnikami korzystając z najróżniejszych atrakcji.

Tegoroczne ferie nie będą takie jak te, do których się przyzwyczailiśmy. Nie będzie możliwości wyjazdów na narty, a wiele atrakcji będzie pozamykane. Jedna rzecz się jednak nie zmienia – aktywne ferie z Akademią Piłkarską Falubaz. Pomimo wielu przeszkód udało nam się zorganizować zarówno obozy, jak i półkolonie, na które Was serdecznie zapraszamy. Pełna oferta obozów i półkolonii dostępna jest na stronie: http://bit.ly/3n0DntM.

Niech dzieci wyjdą z domu w te ferie, nie ma czasu na nudę. Niech spędzi je aktywnie z nami. My zagwarantujemy mu nie tylko świetną zabawę i wiele atrakcji, ale też niezapomniane przeżycia  i nowe znajomości.

Ferie zaczynają się już w najbliższy poniedziałek więc nie ma czasu do stracenia. W związku z tym przygotowaliśmy kody zniżkowe na nasze atrakcje. Jeśli zapiszesz swoje dziecko na półkolonię do 31 grudnia 2020 roku to z kodem ZIMA50 dostaniesz 50 złotych zniżki. Wolisz żeby Twoje dziecko pojechało na obóz? W takim razie z kodem ZIMA200 otrzymasz aż 200 złotych zniżki*.

Już w niedzielę zaczynają się nasze pierwsze turnusy obozowe. Pełna oferta: http://bit.ly/2KK5Nen.  W pierwszym tygodniu zapraszamy wszystkich chętnych na obozy do naszego zaprzyjaźnionego i dobrze już znanego części obozowiczów ośrodka w Dolsku. Villa Natura Park to świetne miejsce na odpoczynek, ale kiedy przyjeżdżają tam nasze obozy nie ma chwili do stracenia. Wykorzystując świetną infrastrukturę Villi cieszymy się każdą chwilą wyjazdu i urozmaicamy zajęcia do maksimum. 

Nie chcesz wysyłać swojego dziecka na obóz? Sprawdź, czy w Twoim mieście odbywają się półkolonie na stronie: http://bit.ly/34RNMC1. Jest to bardzo fajna forma spędzenia wolnego czasu dla dzieci. Masa różnorodnych atrakcji, które specjalnie dla nich przygotowujemy, świetnie przygotowani wychowawcy, dwa posiłki dziennie czy zajęcia sportowe. To tylko część atrakcji, które czekają Wasze dzieci na naszych półkoloniach.

Do zobaczenia podczas ferii,

Zespół Akademii Piłkarskiej Falubaz

*zniżka od ceny regularnej

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA