Rozpoczęły się ferie zimowe 2021 - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Rozpoczęły się ferie zimowe 2021

wróć na stronę główną

W poniedziałek oficjalnie rozpoczęliśmy ferie zimowe 2021! Czas zabawy i radości dla wszystkich dzieci, zarówno tych mniejszych, jak i większych. Moc niesamowitych atrakcji, które przygotowaliśmy dla naszych obozowiczów i uczestników półkolonii.

 

Zarówno grupy obozowe, jak i półkolonijne bardzo aktywnie spędziły pierwsze dni tegorocznych ferii. Choć zimowa aura nie zawitała jeszcze do nas na stałe to miło i aktywnie spędzamy czas nie tylko na zajęciach sportowych, ale też spacerując, czy odwiedzając różne ciekawe miejsca.

 

Na uczestników naszych półkolonii czekały między innymi takie atrakcje, jak: warsztaty z robotyki, zajęcia z dietetykiem (przygotowywanie zdrowych i przepysznych potraw), wyjście na kręgielnie, turnieje w gry, zarówno planszowe, jak i wideo, pokazy magii, seanse filmowe i wiele, wiele innych atrakcji. Cały czas pozostają wolne miejsca na półkolonie odbywające się w drugim tygodniu ferii. Pełna oferta: http://bit.ly/34RNMC1

 

Dla obozowiczów również nie ma czasu na nudę. W związku z tym poza treningami i aktywnym wypoczynkiem przygotowaliśmy spędzając czas również grając w gry planszowe, grając na konsoli, czy podczas przygotowywanych przez naszych opiekunów animacji. Link do pełnej oferty obozowej: http://bit.ly/3n0DntM

 

Co zrobić, aby przekonać się jak niezapomnianym przeżyciem są ferie zimowe z Akademią Piłkarską Falubaz? Miejsca szybko się kończą dlatego najlepiej zapisz swoje dziecko już dziś i zapewnij mu wspaniałą przygodę podczas ferii zimowych 2021!

 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA