Podsumowanie Ferii Zimowych 2021 - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Podsumowanie Ferii Zimowych 2021

wróć na stronę główną

W niedzielę oficjalnie zakończyły się FERIE 2021. Przyspieszony termin zimowej przerwy nieco zmienił plany większości rodzin. My również musieliśmy wszystko przeorganizować. Udało nam się dostosować do wszelkich wytycznych i ostatecznie te ferie zakończyły się wielkim sukcesem.

 

14 dni wspaniałej zabawy dostarczyło nam niesamowitych emocji. W tym okresie odbyły się dwa turnusy obozowe (od niedzieli do soboty) oraz dwa turnusy półkolonii (od poniedziałku do piątku). Wszystkie dzieci, których rodzice zdecydowali się nam zaufać, wracały do domów z uśmiechami i niesamowitym bagażem pozytywnych doświadczeń. Niemożliwym byłoby doliczyć się, ile nowych przyjaźni zostało zawartych przez naszych uczestników przez te dwa tygodnie. Podobnie jest z uśmiechami na twarzach, które mieliśmy okazję widzieć przez cały ten czas.

 

Ferie zimowe 2021 były pierwszymi takimi w naszej historii i zapadną nam w pamięć na bardzo długie lata. Dzięki Wam i Waszemu zaufaniu udało nam się zorganizować aż 15 obozów. Z myślą o nieco młodszych dzieciach odbyło się 21 półkolonii. Łącznie działaliśmy na 18 lokalizacjach. Zaufali nam rodzice ponad 430 dzieci.

 

Z pewnością każdy w ciągu najbliższych tygodni będzie myślał o takich rzeczach jak na przykład wyjście do muzeum czekolady i wykonanie swojej własnej tabliczki, zajęciach z robotyki, grze w kręgle ze swoimi kolegami i koleżankami, czy po prostu kolejnych zajęciach sportowych, w których uczestniczył na półkoloniach.

 

Nie czekaj i już dziś zapisz dziecko na kolejny wyjazd. W naszej ofercie, poza obozami weekendowymi, pozostały także inne wyjazdy. Pełna oferta i terminy wyjazdów dostępne są na stronie: http://bit.ly/3n0DntM.

 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA