Oferta LATO 2021 - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Oferta LATO 2021

wróć na stronę główną

Oferta obozów na Lato 2021 z Akademią Piłkarską Falubaz już jest dostępna. Link do oferty: https://bit.ly/3n0DntM

 

W naszej tegorocznej ofercie nie mogło zabraknąć obozów piłkarskich, które regularnie będą się odbywały w Dolsku oraz w Sędzinku. Ponadto piłkarze będą mieli opcje wyjazdu w góry, udamy się do Poronina oraz na przepiękne pojezierze drawskie do Bornego Sulinowa.

Obóz dla siebie znajdą też gracze. Poza wyjazdami dla fanatyków takich gier, jak Minecraft czy Brawl Stars, w tym roku zapraszamy również młodych adeptów gry piłkarskiej FIFA, na którym będziecie mogli nauczyć się nowych sztuczek oraz planowania każdej akcji.

Obóz piłkarsko-pływacki, który odbywa się w Jarocinie powoli staje się już tradycją. Jest to świetna okazja do połączenia dwóch sportów mających spory wpływ na rozwój ogólny dziecka.

Dla najmlodszych przewidzieliśmy obozy adaptacyjne. Taki wyjazd trwa 4 dni i pozwala dziecku uczyć się samodzielności, przygotowując je do późnijeszych wyjazdów oraz zwiększa ich samodzielność.

Nie mogliśmy zapomnieć o fanach i fankach social mediów. Dla nich przygotowaliśmy dwa różne typy obozów. Dla tych, którzy chcą swój wyjazd połączyć z większą dawką aktywności fizycznej jest obóz Taneczny + TikTok, a dla tych, którzy pasjonują się nagrywanie też nieco dłuższych filmików - YouTube + TikTok.

Wreszcie fanatycy wszystkich sportów, którzy po prostu chcą spróbować jak największej ilośći różnych dyscyplin sportu. Dla Was mamy przygotowaną ofertę obozy Activ, na którym możecie robić wszystko, od grania w piłkę, prze wycieczki rowerowe, po gry orientacyjne w terenie.

 

Zapraszamy do calej naszej oferty na Lato 2021: https://bit.ly/3n0DntM

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA