Folwark Matecznik, Sędzinko - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Poznaj nasze obiekty - #1 SĘDZINKO

wróć na stronę główną

Aby zaspokoić Waszą ciekawość i jak najlepiej pokazać Wam obiekty, w których Wasze dzieci będą spędzały z nami wakacje rozpoczynamy specjalny cykl, w którym będziemy chcieli jak najbardziej dokładnie pokazać Wam te ośrodki. Jako pierwszy będzie Folwark Matecznik, który powstał w zgodzie z naturą i pozwala swoim gościom czerpać z niej jak najwięcej.

Folwark Matecznik oddaje do dyspozycji swoich gości  prawie 1,5 h teren, na którym można aktywnie spędzić czas. Mamy tu między innymi duże boisko z trawą, której nie powstydziłyby się najlepsze stadiony. Siłę nóg można wzmacniać na piaszczystym boisku, a precyzję na polach do mini golfa i gry w  boule.

Dla najmłodszych przygotowany jest interaktywny plac zabaw, a latem dodatkowo rozkładany jest bardzo duży basen. Dodatkowo ośrodek oferuje łódkę, która można się przepłynąć po stawie, który znajduje się na terenie oraz ekologiczny ogródek.

Folwark Matecznik dzięki swojemu położeniu daje wiele możliwości. W pobliżu można między innymi: wybrać się na wycieczkę rowerowąpobiegać, udać się na spacer Nordic Walking do pobliskiego lasu, wybrać się nad Jezioro Niepruszewskie lub skorzystać z wielu innych atrakcji. Bardziej zmęczeni goście mogą zrelaksować się na hamakach lub rozpalić grilla i cieszyć się pysznym jedzeniem. Ponadto na terenie obiektu znajduje się boisko do gry w piłkę nożną oraz piłkę i siatkówkę plażową. Dla fanów mini golfa również się coś znajdzie, gdyż w Folwarku jest aż siedem różnych torów do gry.

Jeszcze więcej o Folwarku Matecznik dowiesz się na:

http://www.folwarkmatecznik.pl/

A wszystkie nasze obozy i półkolonie znajdziesz:

TUTAJ

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA