Poznaj nasze obiekty - #5 BORNE SULINOWO - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Poznaj nasze obiekty - #5 BORNE SULINOWO

wróć na stronę główną

Borne Sulinowo to miasto położone we wschodniej części województwa zachodniopomorskiego. Miejscowość znajduje się u brzegu Jeziora Pile, przy którym znajduje się Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy "Marina". Jedną z bardziej znanych atrakcji tej okolicy jest tzw. podwodny las, który jest swego rodzaju ciekawostką dla nurków.

Największą zaletą Ośrodka Konferencyjno-Wypoczynkowego "Marina" jest z pewnością jego położenie. Marina znajduje się nad samym brzegiem jeziora, na którym ma nawet swoją przystań. Ponadto z każdej innej strony rozciągają się przepiękne drzewostany leśne, w których każdy może się odprężyć i zaczerpnąć nieco relaksu.

Ładna okolica to jednak nie jedyny atut tego ośrodka. Znajduje się w nim sala gimnastyczna wyposażona w lustra na ścianach, dlatego tam na wyjazd udadzą się między innymi tancerki, które z pewnością docenią możliwość oglądania swoich ruchów w odbiciu, co pozwoli im eliminować błędy. W pobliżu ośrodka znajduje się boisko do siatkówki, z którego z pewnością skorzystamy podczas obozu. Niedaleko jest też piękna "Słoneczna Plaża", z niej widok na jezioro jest po prostu niesamowity.

Marina nie należy do największych ośrodków, ale dla nas jest zupełnie wystarczający. Składa się na nią 28 pokoi dwuosobowych, dzięki czemu jest w stanie pomieścić 56 osób. My wybierzemy się tam na obozy Taneczny + TikTok, YouTube + TikTok oraz Piłkarski.

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA