Aktualności - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl

Aktualności

zobacz wszystkie obozy
Taki prezent to strzał w 10!
23.05.2024

Zbliża się Dzień Dziecka, spraw, aby był niezapomniany dla Twojej pociechy i podaruj mu wyjątkowy prezent – voucher na piłkarski Weekend Camp + Lego. Podczas campu, uczestnicy podniosą swoje piłkarskie umiejętności oraz wezmą udział w wielu ciekawych atrakcjach np. wyjazd do parku wodnego czy profesjonalne warsztaty Lego.

EURO 2024 - Kibicuj z nami na obozach!
10.05.2024

EURO 2024 to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sportowych, które łączy fanów piłki nożnej. Wspólne kibicowanie na obozach Akademii, podczas meczów Mistrzostw Europy w piłce nożnej stanie się niezapomniaym doświadczeniem. 

Spędź długi weekend z Akademią!
26.04.2024

Piłkarski Weekend Camp to obóz pełen aktywności, podczas którego poprawisz swoje umiejętności piłkarskie. Gwarantujemy, że z nami spędzisz cztery intensywne, pełne przygód i atrakcji dni. 

Dodatkowy termin obozu Adapt Camp + Lego
18.04.2024

Ze względu na ogromne zainteresowanie turnusem i wyprzedaniem miejsc, otwieramy zapisy na nowy termin Adapt Camp + Lego. Krótki 4 dniowy obóz, idealny na pierwszy samodzielny wyjazd, skierowany jest do najmłodszych fanów piłki nożnej i klocków Lego. Sprawdź jakie atrakcje czekają na uczestników turnusu.

Dlaczego obozy i półkolonie są tak ważne dla dzieci i jakie niosą za sobą korzyści?
05.04.2024

Wakacje to czas odpoczynku od zajęć szkolnych i okres letnich zabaw, na które dzieci oczekują z niecierpliwością. To także doskonała okazja do uczestnictwa w obozach i półkoloniach, które oferują nie tylko zabawę, ale także rozwijanie swoich piłkarskich umiejętności. Dlaczego są one tak ważne dla dzieci i jakie niosą za sobą korzyści?

Ostatnie dni - First Minute na LATO 2024
27.03.2024

To już ostatnia szansa na skorzystanie z promocji First Minute. Tylko do 31.03 zarezerwujesz miejsce na wybranym obozie letnim w cenie obnizonej o 200zł - wcześniej znaczy taniej!

Podsumowanie ferii zimowych
27.02.2024

Ferie zimowe dobiegły końca, a wraz z nimi obozy i półkolonie z Akademią. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, to były dni pełne uśmiechu i sportowych przygód. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem.

POLECASZ = ZDOBYWASZ!
01.12.2023

Trwa akcja polecająca dla wszystkich, którzy chcieliby zaprosić na zimowy turnus przyjaciela, rodzeństwo lub inną bliską osobę, aby czuć się raźniej i spędzić wspólnie ferie. Im więcej polecasz, tym więcej nagród zdobywasz! Sprawdź szczegóły akcji.

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA