Strona główna - Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiafalubaz.pl
Pozostałe aktualności

RÓŻNORODNA OFERTA

Obozy Akademii to projekt stworzony z myślą o młodych piłkarzach, którzy chcą aktywnie spędzać wolny czas, a przy okazji doskonalić swoje piłkarskie umiejętności. Młodzi adepci piłki nożnej mogą ćwiczyć swoje umiejętności na różnych polach. W ofercie Obozów Akademii znajdują się zarówno obozy piłkarskie, jak i bramkarskie. Akademia pozwala rozwijać także inne pasje, organizując turnusy tematyczne takie jak: piłkarsko – pływackie, sportowo – językowe czy minecraft + lego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

NOWATORSKI PROGRAM

W ramach obozów i półkolonii przygotowaliśmy dla zawodników kompleksowy program szkoleniowy w oparciu o własną wizję szkoleniową bazowaną na połączeniu modelu holenderskiego, katalońskiego i portugalskiego oraz Program Indywidualnych Fundamentów Gry.

PROFESJONALNA KADRA

Nasza kadra to wyłącznie najlepsi trenerzy Akademii z długoletnim doświadczeniem, posiadający potwierdzone certyfikatami umiejętności, które ciągle rozwijamy dzięki programowi szkoleń. Nasze obozy organizujemy na wyspecjalizowanych obiektach szkoleniowych posiadających niezbędne zaplecze techniczne.

Weronika

Najlepszy obóz na jakim był nasz Wiktor. Bardzo rozwijające treningi, dobrze zorganizowany czas wolny. 

Bartłomiej

Pełen profesjonalizm kadry trenerskiej. Fajne turnieje po treningach. Dobra opcja na wakacje, żeby dzieci miały cały czas kontakt z piłką i pobyły wśród kolegów z drużyny. Na pewno zapiszemy syna na kolejne obozy!

Milena Głowacka

Synowie byli już drugi raz na obozie i nie mogą doczekać się kolejnego. Dużym plusem jest wyjazd z trenerem Akademii, z którym trenuje w naszym  mieście. Gorąco polecamy!

Więcej

Obozy Akademii Piłkarskiej Falubaz


To projekt stworzony z myślą o dalszym i pełniejszym rozwoju młodych adeptów sportu. Jego celem jest rozwój indywidualnych umiejętności każdego uczestnika, przy jednoczesnej promocji ducha drużynowego i zasad fair play już od najmłodszych lat. Ich realizacja jest możliwa tylko przy pełnej integracji drużyny, jaką gwarantują regularne zgrupowania. Dlatego od lat wychodzimy do Państwa z szeroką ofertą obozów i półkolonii, które łączą w sobie kompleksowy projekt szkoleniowy pod kierownictwem wykwalifikowanej kadry, z wypełnionym atrakcjami programem, który gwarantuje doskonałą zabawę i niezapomniane przeżycia.

Więcej

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA